Correll Prime

Kenny Wilson- Blue Jays AAA

Darnell Sweeny- MLB Phillies

Keon Broxton- MLB Pittsburg, Brewers

Correll Prime- Colorado High AA 

Rock Shoulders- Texas Low A

Justin Cohen- Marlins Gulf Coast League

Jordan Guerrerro- Padres Arizona League

Roberto Gonzalez- Twins Gulf Coast League

David Richardson- Orioles Gulf Coast League

Dexture McCall- Astros New York Penn League

Adam Choplick- Rangers Low A 

James Mallard- Yankees Rookie League 2008

Eric Arce- Toronto Rookie League 2013

Yordie Cabrera- Detroit Tigers

Corey Thomas- Baltimore Rookie League 2010

Hunter Scantling- Detroit Rookie League 2013

Marlon Mitchell- Phillies Rookie League 2010

Steven Negron- Detroit High A 2014

Pablo Garabitos- 2018 Brewers 25th round

JC Flowers 2019 Pirates 4th round

Todd Lott 2019 Cardinals 9th round

 

David Baxter- Florance Darlington JC

Jamar Willams- Savannah State

Wark Watson- Jackson State

Jamal Wilson-Jackson State

Jamaal Chaney-Eckerd College

Conrado Skepple-Alcorn State

Khalid Cox-Savannah State

Cornelious Copeland-Jackson State

Cameron Pearsey- Coastal Carolina

Brody Cook- Virginia Commonwealth

Dexter Martin- Florida A&M

Isaiah Cullum- Polk State

Jayln Dorsey- Seminole State College

Brandon Caples- Alabama State

John Flowers- Florida State University

Austin James- State College of Florida

Todd Lott- Louisiana Lafayette

Austin Davis- U. West Virginia

Raymond Fields- St. Pete JC

Clayton Brody- Prairie View A&M

Calvin Rucker- Prairie View A&M

Jarrod Cande- Saint Leo

Maurice James- Lake Sumter JC

 

 

Jeffery Fripp Trinity HS Jacksonville, FL

Jordan Mills Lakeland Kathleen HS

Trent Sinkfield Sarasota Riverview HS

Kelani Luke Virgan Islands

Norris Gordon Avon Park 

Elijah Anderson Spoto HS Tampa, FL

Justin Farmer Riverview HS, Riverview, FL

Abe Drisdom Gaither HS, Tampa, FL

Benjamin Loya Seminole HS, Seminole, F

Steven Owusu Jesuit HS, Tampa, FL

Jamarkus Lyons, King HS, Tampa, FL

Pablo Garabito, Lakewood Ranch HS, Brandenton, FL

Malik Spratling, Lee County HS, Albany, GA

Tyler Simon, Lee County HS, Albany, GA

Noah Searcy, First Coast HS, Jacksonville, FL

Zion Roland, Admiral Farraguat HS, St. Petersburg, FL

Hylan Hall, Ocoee HS, Ocoee, FL

Calvin Rucker, Tampa Catholic, Tampa, FL

Damon Irvis, Winter Haven HS, Winter Haven, FL

Ahmad Everette, Tampa Catholic HS, Tampa, FL

Noah Ludy, Woodland HS, Marietta, GA

Xavier Batista, Plant City HS, Plant City, FL

Justice Thompson, King HS, Tampa, FL

Chris Williams, Boca Ciega HF, St. Petersburg, FL

 

 

 

Sponsors

Joe Madden Foundation

Norcross Sports Training Academy

2901 James L. Redman Pkwy

Plant City, FL

Cal Ripken Collegiate League